2017-10-09

Nowy rok szkolny

Witamy w nowym roku…

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w naszym internacie.  Nowy rok to nowy początek. A na początek trochę nowych internackich statystyk…

 

W 26 przytulnych internackich pokoikach zamieszkało 68 wychowanków, w tym 18 nowych – przedstawicieli klas I. Tak jak  w latach ubiegłych większość stanowią dziewczęta, bo jest ich 46 – w tym 13 z klas I, 18 z klas II i 15 maturzystek. W grupie chłopców w przewadze są maturzyści, jest ich 9, klasy II reprezentuje 8 chłopców, a pierwszaków mamy 5.

Najpopularniejszymi imionami wśród naszych chłopców są Michał i Kuba, a wśród dziewcząt najczęściej powtarza się Magda i Ola.

Najliczniej reprezentowanym w naszym internacie profilem jest biol.-chem. z literką A. W tych klasach uczy się 22 wychowanków. Profil z literką E wybrało 15 wychowanków, w klasach humanistycznych uczy się 14 osób, w klasach matematyczno-fizycznych – 10 osób a najmniej osób, tylko 7, wybrało biol.-chem. z literką D.

Wszystkim wychowankom życzymy, aby czas spędzony w internacie służył efektywnej nauce i dobremu odpoczynkowi!

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.