2018-02-28

Zimowisko w Zakopanem - relacja

Spotkaliśmy się jak zwykle na placu zamkowym w sobotę „skoro świt” -9.00 ;-)   skąd wystartowaliśmy lotem błyskawicy do Zakopanego. Podczas zajęć na zimowisku zdobyliśmy wiele ciekawych umiejętności niezbędnych do jazdy na nartach i snowboardzie. Rozwijaliśmy nasze zdolności pod czujnym okiem instruktorów, którymi byli nauczyciele z naszej szkoły w osobach Paweł Budzyński, Tomasz Popiołek, Jarosław Reczek oraz Dariusz Boreczek i Beata Fijołek.

Oprócz zajęć na stokach instruktorzy zapewnili nam wiele innych atrakcji takich jak: jazda na łyżwach, wycieczka do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Siklawica, narciarstwo biegowe, pobyt w Aquaparku w Oravicach oraz Termy Chochołowskie.

Naszą tygodniową naukę zwieńczył konkurs, który zaliczymy  do mistrzostw szkoły w „Slalomie Gigancie” oraz pożegnalne „ognisko” w postaci PIZZY , podczas którego ogłoszono wyniki zawodów.

W drodze powrotnej do Lublina wstąpiliśmy do Wieliczki, aby zwiedzić słynną Kopalnie Soli. Atmosfera na obozie od początku do końca była bardzo przyjazna, wszyscy świetnie się bawili aktywnie spędzając czas. Spędziliśmy wiele wspaniałych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

WYNIKI MISTRZOSTW BISKUPIAKA W SLALOMIE GIGANCIE :


NARCIARSTWO

Chłopcy

  1. Wiktor Kozłowski 22,59s
  2. Filip Misztal 24,14s
  3. Wojtek Droździel 25,43s

Dziewczęta

  1. Agata Iwaszko 25,06s
  2. Olga Kalinowska 26,94s
  3. Martyna Jankowska 27,92s

 

SNOWBOARD

  1. Michał Merkisz 31,02s
  2. Maria Kasprzyk 31,21s
  3. Jakub Sobstyl 31,34s

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.