2018-04-09

Konkurs poezji miłosnej

14 lutego 2018r. w Bursie Szkolnej nr 2 obył się XV Konkurs recytatorski poezji miłosnej Erato dla wychowanków burs i internatów województwa lubelskiego pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk.

 

Nasz internat reprezentowały 3 wychowanki: Ada C., Daria S. i Ada K. Dziewczęta wybrały i przygotowały interpretacje wierszy, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i jak zwykle życzliwe panie z jury. Ada C., podobnie jak w ubiegłym roku wystąpiła z utworem własnego autorstwa i zdobyła II miejsce, Daria przedstawiła wiersz Emilii Larson pt. (Moja miłość do ciebie…), za interpretację którego została nagrodzona wyróżnieniem. Ada K. przygotowała wiersz Anny Świrszczyńskiej pt. „Drzwi są zawsze otwarte”.

 Dziewczyny! Gratulacje!

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.