2018-04-09

Konkurs plastyczny o Józefie Piłsudskim

Na początku listopada w Internacie pojawiło się ogłoszenie dotyczące konkursu plastycznego pt. ,,Józef Piłsudski- patriota, żołnierz, człowiek” pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego Przemyslawa Czarnka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk, zorganizowanego przez Bursę Szkolną Nr 2.

Zainteresowanych było wielu, jednak tylko dwie uczestniczki wzięły udział w konkursie: Magdalena H. i Daria S. Celem  konkursu było przede wszystkim poszerzać wiedzę o wybitnym patriocie oraz jego historii, a także ukazać  jak ważną rolę odegrał w historii narodu polskiego. Prace zostały wykonane  kredkami na kartonie A2. Trud włożony w wykonanie prac konkursowych zostal doceniony przez jury. Jedna z prac została wyróżniona na uroczystym rozdaniu nagród w Instytucie Pamięci Narodowej w Lublinie, w marcu  prace konkursowe prezentowane są na wystawie w Domu Żołnierza w Lublinie.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.