2018-11-25

Wolontariat w Kiełczewicach

17 listopada grupa uczniów z naszego liceum i klas 3 gimnazjum odwiedziła pod wzorowym przewodnictwem księdza Różyło i p. Marzeny Radeckiej Dom Pomocy Społecznej w Kiełczewicach. Mieszkanki ośrodka jak zwykle przywitały nas bardzo serdecznie i cała nasza wizyta upłynęła w miłej atmosferze.

Po przywitaniu podzieliliśmy się na zespoły, z których każdy miał inne zadanie: były to bardzo różne zajęcia, od pieczenia i dekorowania pierniczków (które udały się wspaniale, każdy z nas zaświadczy!) przez robienie stroików świątecznych i nawet obsługę wiertarki – każdy znalazł coś dla siebie. Dzielnie pomagały nam też mieszkanki DPSu. Stanęło przed nami wiele wyzwań, między innymi gorący klej <img class="_1ift _2560 img" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png" alt="

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.