2018-12-09

Mikołajki w Kiełczewicach

5 grudnia po raz kolejny zawitaliśmy w gościnne progi DPS w Kiełczewicach. Tym razem przywitano nas z jeszcze większym entuzjazmem, gdyż występowaliśmy w rolach św. Mikołaja, elfów i śnieżynek. Mieszkanki ośrodka z niecierpliwością oczekiwały na chwilę, kiedy każda z nich otrzyma swój prezent. Nasz Mikołaj i śnieżynki mieli okazję posłuchać wierszyków i piosenek, które były formą podziękowania za upominki. 

Spisaliśmy się świetnie, skromnie mówiąc Po wesołym spotkaniu przyszedł czas na chwilę odpoczynku wzbogaconą ciepłą herbatką i przepyszną szarlotką oraz drobne podarunki dla nas wszystkich. Kiedy wreszcie przyszedł czas na powrót, żegnaliśmy się serdecznie i żałowaliśmy, że nie mogło to trwać dłużej! Do domu wróciliśmy bogatsi o wiele miłych chwil.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.