2015-01-01

Internacki wieczór wigilijny

W grudniowy wieczór, kilka dni przed wyjazdem do domów rodzinnych na Święta społeczność internatu spotkała się wraz z zaproszonymi gośćmi na wspólnym świętowaniu Wigilii.

Po życzeniach Księdza Dyrektora, Pani Kierownik i przedstawicieli Samorządu łamaliśmy się opłatkiem i wymienialiśmy życzenia z przyjaciółmi, ale  i z tymi, których dotąd nie udało się bliżej poznać. Potem zasiedliśmy do stołu, na którym zagościly tradycyjne wigilijne potrawy. Światecznej atmosferze sprzyjał śpiew kolęd w wykonaniu Sylwii Łucjanek, Diany Kozinogi, dziewcząt z grupy I oraz mieszkańców wszystkich pokoi z towarzyszeniem księdza Pawła. Dziekujemy akompaniatorom: Patrykowi Dobroszowi, Gabrielowi Grzesikowi i Kamilowi Gacanowi. Cieszymy się że w tak rodzinnej atmosferze mozemy przeżywać preludium świąt Bożego Narodzenia również w internacie.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom, którzy przybyli by celebrować ten wieczór wspólnie z nami, oraz niezawodnej ekipie Kuchni ktora przygotowała wieczór od strony kulinarnej

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.