Witajcie na stronie Biskupiaka!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej witryny internetowej.

Mamy nadzieję, że dostępne informacje i materiały pomogą

jak najpełniej zapoznać się z życiem i ofertą naszej szkoły.

 

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w dniu 4 września (poniedziałek).

 

- 9.00 - Msza św. dla gimnazjum w kaplicy szkolnej

- 11.00 - Msza św. dla liceum w kaplicy szkolnej

 

Po Mszy św. spotkania w klasach z wychowawcami.

Zebranie Rady Pedagogicznej odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godzinie 10.00.

Zakończyła się 49. Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna w Tajlandii. Nasz tegoroczny absolwent Jakub Narodowiec zdobył jeden z trzech srebrnych medali, które, oprócz brązu, przywiozła z turnieju reprezentacja Polski. Bardzo serdecznie gratulujemy!

W okresie wakacyjnym sekretariat i księgowość szkoły przyjmują interesantów w godz. 8.00 - 14.00

23 czerwca uczniowie naszego liceum i gimnazjum zakończyli rok szkolny. Najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy i informacje o przyznanych stypendiach w trakcie uroczystych spotkań w szkolnej auli. Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkim życzymy bardzo udanych zasłużonych wakacji.

 

Informujemy, że świadectwa i aneksy maturalne będą wydawane absolwentom w dniu 30 czerwca br. (piątek) od godz. 9.00 w sali 101

Tuż przed końcem roku podsumowujemy nasze dokonania sportowe w trakcie szkolnego Dnia Sportu. Tego dnia wręczone zostały nagrody dla najlepszych szkolnych sportowców, rozegrano finały konkurencji drużynowych i indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, także odbyły się mecze nauczycielsko-uczniowskie. Można było sprawdzić się na strzelnicy lub obejrzeć pokaz kowalstwa artystycznego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Długi czerwcowy weekend to idealna okazja by rzucić wszystko i wyjechać w… Pieniny. Jako że do opuszczenia murów szkoły nie trzeba nas długo zachęcać, ochoczo przystaliśmy na takową propozycję i udaliśmy się do Krościenka.

Środa przed końcem roku szkolnego (21 czerwca) była dniem intensywnie sportowym. Już tradycyjnie ponad pięćdziesięcioosobowa grupa pojechała do Obroczy a stamtąd kajakami przepłynęła do Żurawnicy. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów gimnazjum rozpocznie się mszą św. w kaplicy szkolnej 23 czerwca o godzinie 11:00.

Archiwum aktualności

Kalendarium 

Sierpień 2017
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Piętnaścioro naszych uczniów uczestniczyło w trójetapowych warsztatach zorganizowanych przez Fundację Teatrikon. Pierwsza część projektu była wizytą w Starym Browarze, a jej efektem i ciągiem dalszym powstanie i obróbka

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.