MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY

O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM

„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA”

X EDYCJA

 

Informujemy, że w dniu 9 marca 2019r o godzinie 10.00  odbędzie się kolejna – X edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”.

            Tegoroczna – jubileuszowa (X) edycja konkursu  organizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące  im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie kierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych i najstarszych klas szkół podstawowych województwa lubelskiego.

            W roku szkolnym 2018/2019  podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk a także Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka.

            Objęcie patronatem honorowym przez Panią Kurator Oświaty i Pana Prezydenta Miasta Lublin jest dla nas wyróżnieniem, podkreślającym rangę przedsięwzięcia.

            Prosimy o zgłaszanie uczniów do konkursu drogą elektroniczną na adres: wedrujemypomapie@gmail.com w terminie nie później niż do 3 marca 2019 r – godz. 20.00.

Kartę zgłoszenia i regulamin oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych można pobrać ze strony szkoły: XXI LO – www.biskupiak.pl w zakładce: Życie szkoły: Konkursy > Konkurs „Wędrujemy po mapie świata” (pliki do pobrania).

           

                                                                                         Koordynator Konkursu

                                                                                              Justyna Kozysa

 

 

                          
                                                      

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.