MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY

O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA”

IX EDYCJA

 

Informujemy, że w dniu 3 marca 2018r o godzinie 10.00  odbędzie się kolejna - IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”.

            Konkurs, organizowany przez XXI LO im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie kierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych województwa lubelskiego.

            Jest on przeprowadzany od roku szkolnego 2009/2010 i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów naszego regionu.

            W roku szkolnym 2017/2018, podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk.

            Tegoroczna edycja konkursu, podobnie jak w poprzednich latach, została objęta również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka.

            Objęcie patronatem honorowym przez Panią Kurator Oświaty i Pana Prezydenta Miasta Lublin jest dla nas wyróżnieniem, podkreślającym rangę przedsięwzięcia i nadającym mu prestiżu.

            Prosimy o zgłaszanie uczniów do konkursu drogą elektroniczną na adres: wedrujemypomapie@gmail.com w terminie nie później niż do 25 lutego 2018r – godz. 20.00.

Kartę zgłoszenia i regulamin oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych można pobrać ze strony szkoły: XXI LO – www.biskupiak.pl w zakładce: Życie szkoły: Konkursy > Konkurs „Wędrujemy po mapie świata” (pliki do pobrania).

 

 

                          
                                                      

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.