Laureaci i Finaliści Olimpiad oraz Laureaci Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych:

Rok szkolny 2016/2017

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (tematyczny)

   1. Katarzyna Kaczor (3ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

   2. Ignacy Grabowski (3gc) - opiekun s. Lucyna Żerebiec

   3. Natalia Kwiatkowska (3gd) - opiekun p. Grażyna Krzemińska

   4. Oliwia Sadowska (3gd) - opiekun p. Grażyna Krzemińska

 

Konkurs matematyczny

   1. Julia Glibowska (3gd) - opiekun p. Lidia Szymańska

   2. Jakub Grochowski (3ga) - opiekun p. Magda Wawer i p. Aneta Ludwikowska

   3. Adam Piaseczny (3ga) - opiekun p. Magda Wawer i p. Aneta Ludwikowska

 

Konkurs chemiczny

   1. Agnieszka Piróg (3ga) - opiekun p. Anna Gęca

   2. Jakub Nowak (3ga) - opiekun p. Anna Gęca

   3. Adam Frączek (3gc) - opiekun p. Anna Gęca

   4. Michał Zyśk (3gc) - opiekun p. Anna Gęca

   5. Anna Szymańska (3gd) - opiekun p. Anna Gęca

 

 Konkurs języka niemieckiego

   1. Katarzyna Kaczor (3ga) - opiekun p. Anna Kulik

   2. Helena Klocek (3ga) - opiekun p. Dorota Koper

   3. Arkadiusz Gromek (3ga) - opiekun p. Dorota Koper

   4. Tomasz Kotłowski (3ga) - opiekun p. Dorota Koper

   5. Michał Zyśk (3gc)

 

 Konkurs historyczny

   1. Anna Szymańska (3gd) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   2. Michał Kuźmicz (3gd) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   3. Adam Suraj (3gd) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   4. Jakub Szulej (2ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

 

Konkurs biologiczny

   1. Patrycja Lebowa (3ga) - opiekun p. Marzena Turek

   2. Weronika Łyjak (3ga) - opiekun p. Marzena Turek

   3. Jan Nazaruk (3ga) - opiekun p. Marzena Turek

   4. Natalia Kwiatkowska (3gd) - opiekun p. Marzena Turek

   5. Weronika Jakimowicz (2gd) - opiekun p. Marzena Turek

 

 Konkurs fizyczny

   1. Anna Szymańska (3gd) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

 

 Konkurs języka polskiego

   1. Katarzyna Kaczor (3ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

   2. Zuzanna Popiołek (3ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

   3. Nicola Fil (3gc) - opiekun s. Lucyna Żerebiec

   4. Oliwia Sadowska (3gd) - opiekun p. Grażyna Krzemińska

 

 Konkurs języka angielskiego

   1. Karolina Kuranc (3gb) - opiekun p. Kamil Szczęch

   2. Franciszek Maciuk (3gc) - opiekun p. Beata Gruszczyńska

   3. Gabriela Chojęta (3gd) - opiekun p. Monika Pelczarska

   4. Oliwia Sadowska (3gd) - opiekun p. Monika Pelczarska

 

 Konkurs geograficzny

   1. Helena Klocek (3ga) - opiekun p. Józef Kozysa

   2. Michał Kuśmierczyk (3ga) - opiekun p. Józef Kozysa

   3. Karol Olszak (3gb) - opiekun p. Józef Kozysa

   4. Karol Pachciński (3gc) - opiekun p. Józef Kozysa

   5. Aleksandra Antoniak (3gd) - opiekun p. Józef Kozysa

   6. Elżbieta Kapica (3gd) - opiekun p. Józef Kozysa

   7. Kacper Romaniuk (3gd) - opiekun p. Józef Kozysa

   8. Adam Suraj (3gd) - opiekun p. Józef Kozysa

   9. Dominika Ziółkiewicz (3gd) - opiekun p. Józef Kozysa

 

 Konkurs języka hiszpańskiego

   1. Julia Karolak (1gb)

   2. Julia Dziduch (2gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   3. Zuzanna Małysza (2gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   4. Karolina Styk (2gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   5. Aleksandra Antoniak (3gd) - opiekun p. Katarzyna Zagdańska-Dudek

   6. Natalia Kwiatkowska (3gd) - opiekun p. Katarzyna Zagdańska-Dudek

   7. Maja Malec (3gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   8. Julia Pawłowska (3gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   9. Kacper Ponikowski (3gd) - opiekun p. Joanna Śliwińska

   10. Joanna Pietraś (3gb) - opiekun p. Katarzyna Zagdańska-Dudek

   11. Anna Szymańska (3gd) - opiekun p. Katarzyna Zagdańska-Dudek

 

 Konkurs języka francuskiego

   1. Antonina Gruszczyńska (2gd) - opiekun p. Eliza Urban

   2. Noemi Kowalczyk (3gb) - opiekun p. Danuta Buczek

   3. Agata Sławińska (3gb) - opiekun p. Danuta Buczek

   4. Maria Tworek (3gb) - opiekun p. Danuta Buczek

 

Laureaci i finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

 

   1. Michał Kuźmicz (3gd) - LAUREAT - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   2. Adam Suraj (3gd) - LAUREAT - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   3. Franciszek Maciuk (3gc) - LAUREAT - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   4. Jakub Szulej (2ga) - LAUREAT - opiekun p. Krzysztof Fiołka

   5. Ignacy Grabowski (3gc) - FINALISTA - opiekun p. Krzysztof Fiołka

 

 

Laureaci ogólnopolskiego konkursu tematycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

 

1. Jonasz Rzucidło (2ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

2. Szymon Skrzypek (2gb) - opiekun p. Przemysław Rosowski

3. Kamil Szabat (3ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

4. Jakub Szulej (2ga) - LAUREAT - opiekun p. Krzysztof Fiołka

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 

Konkurs języka angielskiego

  1. Mateusz Mianowany (kl.3ga) - opiekun p. Magdalena Malec
  2. Magdalena Parcheta (kl.3ga) - opiekun p. Magdalena Malec
  3. Michał Gronowski (kl.3ga) - opiekun p. Magdalena Malec
  4. Kamil Barczak (kl.3gd) - opiekun p. Magdalena Malec
  5. Miłosz Kahlan (kl.3gb) - opiekun p. Joanna Kornacka
  6. Franciszek Maciuk (kl.2gc) - opiekun p. Beata Gruszczyńska

 

Konkurs języka hiszpańskiego

  1. Julia Jaworska (kl.3gd) - opiekun p. Magdalena Semeniuk
  2. Joanna Pietraś (kl.2gb) - opiekun p. Magdalena Semeniuk
  3. Aleksandra Antoniak (kl.2gd) - opiekun p. Magdalena Semeniuk

 

Konkurs języka niemieckiego

  1. Michał Gronowski (kl.3ga) - opiekun p. Dorota Koper
  2. Mateusz Mianowany (kl.3ga) - opiekun p. Dorota Koper
  3. Paweł Franczak (kl.3ga) - opiekun p. Dorota Koper

 

Konkurs języka francuskiego

  1. Paulina Pluta (kl.3gb) - opiekun p. Eliza Urban
  2. Konstancja Gałat (kl.3gb) - opiekun p. Eliza Urban

 

Konkurs języka rosyjskiego

  1. Michał Kucharzyk (kl.3gc) - opiekun p. Anna Marzec
  2. Daniel Tatara (kl.3gc) - opiekun p. Anna Marzec

 

Konkurs chemiczny

  1. Agnieszka Wawruch (kl.3gd) - opiekun p. Anna Gęca
  2. Joanna Nużka (kl.3gd) - opiekun p. Anna Gęca
  3. Michał Gronowski (kl.3ga) - opiekun p. Anna Gęca

 

Konkurs biologiczny

  1. Jan Wójtowicz (kl.3ga) - opiekun p. Marzena Turek
  2. Wiktor Kozłowski (kl.3gd) - opiekun p. Marzena Turek
  3. Katarzyna Krzyżanowska (kl.3ga) - opiekun p. Marzena Turek
  4. Patrycja Lebowa (kl.2ga) - opiekun p. Marzena Turek

 

Konkurs polonistyczny

  1. Katarzyna Smarz (kl.3gd) - opiekun s. Lucyna Żerebiec
  2. Natalia Dziedzic (kl.3gc) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
  3. Paweł Franczak (kl.3ga) - opiekun s. Lucyna Żerebiec
  4. Maria Kozak (kl.3ga) - opiekun s. Lucyna Żerebiec
  5. Natalia Kwiatkowska (kl.2gd) - opiekun p. Grażyna Krzemińska

 

Konkurs geograficzny

  1. Wojciech Droździel (kl.3gd) - opiekun p. Justyna Kozysa
  2. Paweł Franczak (kl.3ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
  3. Alicja Masajada (kl.3ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
  4. Michał Bylina (kl.2gb) - opiekun p. Justyna Kozysa
  5. Kamil Szabat (kl.2ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
  6. Kacper Lee (kl.3ga) - opiekun p. Justyna Kozysa

 

Konkurs historyczny

  1. Piotr Habza (kl.3gd) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
  2. Kornel Klamut (kl.3gd) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
  3. Anna Szymańska (kl.2gd) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

 

Konkurs fizyczny

  1. Rafał Szulc (kl.3ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
  2. Michał Kucharzyk (kl.3gc) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
  3. Joanna Nużka (kl.3gd) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
  4. Maria Dziurdzia (kl.3gc) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
  5. Anna Szymańska (kl.2gd) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

 

Konkurs matematyczny

  1. Michał Kucharzyk (kl.3gc) - opiekun p. Natalia Paziewska
  2. Joanna Nużka (kl.3gd) - opiekun p. Anna Dąbrowska
  3. Rafał Szulc (kl.3ga) - opiekun p. Anna Dąbrowska
  4. Julia Bernaszuk (kl.3gd) - opiekun p. Anna Dąbrowska
  5. Maria Sidorowicz (kl.3gd) - opiekun p. Anna Dąbrowska

 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (tematyczny)

  1. Maksymilian Chapski (kl.3gd) - opiekun s. Lucyna Żerebiec
  2. Alicja Dutkowska (kl.3gd) - opiekun s. Lucyna Żerebiec
  3. Michał Kucharzyk (kl.3gc) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
  4. Mikołaj Woźnica (kl.3gb) - opiekun p. Grażyna Krzemińska
  5. Katarzyna Kaczor (kl.2ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
  6. Karolina Stachyra (kl.1ga)- opiekun p. Joanna Wójtowicz

 

 

Laureat XI Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów

Rafał Szulc (kl. 3ga) – opiekun p. Anna Dąbrowska

 

Laureaci etapu wojewódzkiego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów"

  1. Jakub Szulej (kl. 1gd) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
  2. Kornel Klamut (kl. 3gd) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
  3. Piotr Habza (kl. 3gd) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

 

 

Rok szkolny 2014/15

Rok szkolny 2013/14

Rok szkolny 2012/13

Rok szkolny 2011/12

Rok szkolny 2010/11

Rok szkolny 2009/10

Rok szkolny 2008/09

Rok szkolny 2007/08

Rok szkolny 2006/07

Rok szkolny 2005/06

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.