Lista stypendystów

Rok szkolny 2016-2017, semestr I.jpg

Rok szkolny 2013/14, semestr II

Rok szkolny 2013/14, semestr I

Rok szkolny 2012/13, semestr II

Rok szkolny 2012/13, semestr I

Rok szkolny 2011/12, semestr II

Rok szkolny 2011/12, semestr I

Rok szkolny 2010/11, semestr II

Rok szkolny 2010/11, semestr I

 

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2013/2014 otrzymują:

 I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:

Michał Kucharzyk

 

II.  Stypendium Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka:

  1. Kornel Klamut
  2. Paweł Borsukiewicz

 

III.Stypendium Rady Rodziców:

  1. na poziomie klas I: Piotr Habza
  2. na poziomie klas II: Aleksandra Brzyska

 

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:

  1. Agata Zielińska
  2. Alicja Masajada
  3. Kacper Lee
  4. Katarzyna Krzyżanowska
  5. Maria Kozak
  6. Paulina Pluta
  7. Kamila Zdybel
  8. Maria Dziurdzia
  9. Joanna Nużka
  10. Wojciech Droździel
  11. Katarzyna Smarz
  12. Julianna Kostecka
  13. Adam Ryl
  14. Natalia Szymczak
  15. Joanna Alberska
  16. Szymon Kotłowski
  17. Julia Zyśk
  18. Aleksandra Kulbaka
  19. Joanna Morgaś
  20. Dorota Przesmycka
  21. Weronika Dziaduch
  22. Kinga Wnuczek
  23. Katarzyna Bażęcka
  24. Bartosz Gardziel
  25. Dominika Gieroba
  26. Jan Wilk

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 otrzymują:

I.Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:

Maja Matyjaszek

 

II.Stypendium Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka:

  1. Michał Kucharzyk
  2. Magdalena Wnuk

 

III.Stypendium Rady Rodziców:

  1. na poziomie klas I: Kornel Klamut
  2. na poziomie klas II: Aleksandra Kulbaka
  3. na poziomie klas III: Kacper Adamczyk

 

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:

  1. Diana Bartosik
  2. Adam Ryl
  3. Elżbieta Bebrysz
  4. Oliwia Barańska
  5. Jakub Boguta
  6. Karolina Jóźwiakowska
  7. Gabriela Pitucha
  8. Oliwia Suryś
  9. Agnieszka Rogowska
  10. Alicja Tokarczuk
  11. Katarzyna Krzyżanowska
  12. Alicja Masajada
  13. Patrycja Szymańska
  14. Paulina Pluta
  15. Joanna Nużka
  16. Wojciech Droździel
  17. Piotr Habza
  18. Gabriela Wolińska
  19. Aleksandra Brzyska
  20. Julianna Kostecka
  21. Julia Zyśk
  22. Maria Kuśmierczyk
  23. Dorota Przesmycka
  24. Katarzyna Bażęcka
  25. Agnieszka Chilimoniuk
  26. Bartosz Gardziel
  27. Paweł Borsukiewicz
  28. Weronika Dziaduch
  29. Kinga Wnuczek
  30. Dominika Gieroba
  31. Jan Wilk
  32. Patrycja Jasiurska
  33. Adrianna Sosnowska

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2012/2013 otrzymują:

 I.Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:

Aleksandra Brzyska

 

II.Stypendium Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka:

  1. Maja Matyjaszek
  2. Kinga Wnuczek

 

III.Stypendium Rady Rodziców:

  1. na poziomie klas I: Bartosz Gardziel
  2. na poziomie klas II: Kacper Adamczyk

 

IV.Stypendium Dyrektora Szkoły:

  1. Adam Ryl
  2. Magdalena Wnuk
  3. Joanna Frydrych
  4. Agnieszka Chilimoniuk
  5. Weronika Dziaduch
  6. Gabriela Pitucha
  7. Jan Gruszczyński
  8. Julianna Kostecka
  9. Dominika Gieroba
  10. Natalia Szymczak
  11. Agnieszka Rogowska
  12. Joanna Alberska
  13. Szymon Kotłowski
  14. Julia Zyśk
  15. Paweł Borsukiewicz
  16. Oskar Rybaczek
  17. Jan Wilk
  18. Oliwia Barańska
  19. Jakub Boguta
  20. Karolina Jóźwiakowska
  21. Diana Bartosik
  22. Oliwia Suryś
  23. Martyna Wójcik
  24. Maria Kuśmierczyk
  25. Karolina Malesa
  26. Katarzyna Bażęcka
  27. Elżbieta Bebrysz
  28. Franciszek Lewocki
  29. Wojciech Gąska
  30. Anna Masajada
  31. Alicja Tokarczuk

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2012/2013 otrzymują:

 I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:

Jan Rybojad

 

 II.Stypendium Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka:

  1. Zuzanna Smalec
  2. Oliwia Sitoi

 

III. Stypendium Rady Rodziców:

  1. na poziomie klas I: Adam Ryl
  2. na poziomie klas II: Magdalena Wnuk
  3. na poziomie klas III: Emilia Nowak

 

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:

  1. Weronika Lebowa
  2. Michał Maciąg
  3. Maja Matyjaszek
  4. Kamila Nowacka
  5. Weronika Dziaduch
  6. Kacper Adamczyk
  7. Agnieszka Rogowska
  8. Joanna Frydrych
  9. Agnieszka Chilimoniuk
  10. Gabriela Pitucha
  11. Jakub Dechnik
  12. Anna Rodzajewska

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2011/2012 otrzymują:


I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:
Kacper Adamczyk

II. Stypendium Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Biskupiego:
1. Magdalena Wnuk
2. Zuzanna Smalec

III. Stypendium Rady Rodziców:
1. na poziomie klas I: Maja Matyjaszek
2. na poziomie klas II: Jan Rybojad


IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:
1. Michał Maciąg
2. Oliwia Sitoi
3. Jan Gruszczyński
4. Karolina Jóźwiakowska
5. Diana Bartosik
6. Gabriela Pitucha
7. Zuzanna Chilimoniuk
8. Kamila Nowacka
9. Karolina Paprzycka
10. Oliwia Barańska
11. Karol Kowalski
12. Adrianna Sosnowska
13. Oliwia Suryś
14. Martyna Wójcik
15. Weronika Lebowa
16. Jakub Dechnik
17. Emilia Nowak
18. Paulina Jabłońska
19. Anna Jankowska
20. Natalia Szyłkajtis
21. Jakub Boguta
22. Anna Sobstyl
23. Gabriela Zdunek


Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2011/2012 otrzymują: 


I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:
Kępka Bartosz

II. Stypendium Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Biskupiego:
1. Matyjaszek Maja
2. Magdalena Wnuk

III. Stypendium Rady Rodziców:
1. na poziomie klas I: Pitucha Gabriela
2. na poziomie klas II: Maciąg Michał
3. na poziomie klas III: Choina Magdalena

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:
1. Dudkiewicz Tadeusz
2. Boguta Agata
3. Kozioł Iga
4. Kulesza Andrzej
5. Mikos Adrianna
6. Obszański Piotr
7. Rybojad Jan
8. Dechnik Jakub
9. Jankowska Anna
10. Paprzycka Karolina
11. Nowacka Kamila
12. Sitoi Oliwia
13. Gruszczyński Jan

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2010/2011 otrzymują:

 

I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:
Karolina Paprzycka

II. Stypendium Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Biskupiego:
1. Magdalena Choina
2. Jan Rybojad

III. Stypendium Rady Rodziców:
1. na poziomie klas I: Oliwia Sitoi
2. na poziomie klas II: Agata Boguta

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:
1. Dominika Guzal
2. Kamila Nowacka
3. Gabriela Zdunek
4. Weronika Lebowa
5. Iga Kozioł
6. Tadeusz Dudkiewicz
7. Maciej Krawczyk
8. Izabela Iżewska
9. Aleksandra Chodun
10. Anna Jankowska
11. Aleksandra Jezierska
12. Michał Maciąg
13. Zuzanna Smalec
14. Adrianna Mikos

 

Stypendia za najlepsze wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2010/2011 otrzymują:


I. Stypendium Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego:
Barbara Kubinowska

II. Stypendium Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Biskupiego:
1. Karolina Paprzycka
2. Maksymilian Kuźmicz

III. Stypendium Rady Rodziców:
1. na poziomie klas I: Anna Jankowska
2. na poziomie klas II: Magdalena Choina
3. na poziomie klas III: Mateusz Rymuszka

IV. Stypendium Dyrektora Szkoły:
1. Michał Malec
2. Agata Boguta
3. Alicja Jośko
4. Michał Maciąg
5. Oliwia Sitoi
6. Jan Rybojad

 

Do góry

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.