Nauczyciele Zespołu Szkół

 

Imię i NazwiskoPrzedmiotAdres email Strona przedmiotowa 
ks. mgr Grzegorz Strug DYREKTOR SZKOŁY  dyrektor@biskupiak.lublin.pl  
mgr Joanna Jasieczek Wicedyrektor ds. gimnazjum
/Język angielski
 jjasieczek@biskupiak.pl  
mgr Paweł Putowski Wicedyrektor ds. liceum
/Matematyka
pputowski@biskupiak.pl  
mgr Grzegorz Niećko Wicedyrektor
/Informatyka
 gniecko@biskupiak.pl  
mgr Małgorzata Adamczyk Chemia  madamczyk@biskupiak.pl  
dr Danuta Bilińska Język polski  dbilinska@biskupiak.pl  
mgr Olga Błaszczak Wychowawca w internacie  oblaszczak@biskupiak.pl  
mgr Małgorzata Brutkowska Biologia mbrutkowska@biskupiak.pl  
mgr Danuta Buczek Język francuski  dbuczek@biskupiak.pl  
mgr Paweł Budzyński Wychowanie fizyczne  pbudzynski@biskupiak.pl  
mgr Katarzyna Ciepłowska Chemia kcieplowska@biskupiak.pl  
mgr Eliza Cieślak Język polski  ecieslak@biskupiak.pl  
mgr Anna Dąbrowska Matematyka  adabrowska@biskupiak.pl  
mgr Krzysztof Fiołka Historia  kfiolka@biskupiak.pl  
mgr Anna Gęca Chemia  ageca@biskupiak.pl  
mgr Elżbieta Gluza Przedsiębiorczość  egluza@biskupiak.pl  
mgr Anna Godula Matematyka  agodula@biskupiak.pl  
dr Janusz Godula Matematyka  jgodula@biskupiak.pl  

https://pl-pl.facebook.com/pages/Biskupiak/121583361187192

mgr Lidia Golba Psycholog/Doradca zawodowy  lgolba@biskupiak.pl  
mgr Beata Gruszczyńska Język angielski  bgruszczynska@biskupiak.pl  
mgr Anna Gumieniak-Sagan Wychowawca w internacie    
mgr Justyna Jachowicz Język angielski  jjachowicz@biskupiak.pl  
mgr Anna Janecka Język rosyjski  ajanecka@biskupiak.pl  
mgr Łukasz Jemioła muzyka, zaj. artystyczne  ljemiola@biskupiak.pl  
mgr Magdalena Jóźwina Kierownik internatu  mjozwina@biskupiak.pl  
mgr Marta Kęsik Wychowawca w internacie  mkesik@biskupiak.pl  
mgr Dorota Koper Język niemiecki  dkoper@biskupiak.pl  
mgr Joanna Kornacka Język angielski  jkornacka@biskupiak.pl  
mgr Iwona Kowalewska Pedagog  ikowalewska@biskupiak.pl  
mgr Magdalena Kozioł WDŻwR  mkoziol@biskupiak.pl  
dr Józef Kozysa Geografia  jkozysa@biskupiak.pl  
mgr Justyna Kozysa Geografia  jg@biskupiak.pl  
mgr Ewa Krawczyk Wychowawca w internacie  ekrawczyk@biskupiak.pl  
mgr Grażyna Krzemińska Język polski  gkrzeminska@biskupiak.pl  
mgr Anna Kulik Język niemiecki  akulik@biskupiak.pl  
mgr Tomasz Kurzepa WOS  tkurzepa@biskupiak.pl wos
mgr Marta Kuźmicz Język angielski  mkuzmicz@biskupiak.pl  
mgr Agnieszka Lalik–Korzeń Pedagog  alalik@biskupiak.pl  
mgr Ewelina Leszczyńska Fizyka  eleszczynska@biskupiak.pl  
mgr Aneta Ludwikowska Matematyka  aludwikowska@biskupiak.pl  
mgr Magdalena Malec Język angielski  mmalec@biskupiak.pl  
mgr Anna Marzec Język rosyjski  amarzec@biskupiak.pl  
mgr Małgorzata Mazurek Wychowawca w internacie  amazurek@biskupiak.pl  
mgr Jolanta Mączka Bibliotekarz  jmaczka@biskupiak.pl  
mgr Anna Michnar Język łaciński  amichnar@biskupiak.pl  
mgr Anna Mizeracka Plastyka/WOK/Zajęcia artystyczne  amizeracka@biskupiak.pl  
mgr Krzysztof Nóżka Informatyka/Technika  knozka@biskupiak.pl  
mgr Marzena Orłowska Język niemiecki  morlowska@biskupiak.pl  
mgr Monika Pelczarska Język angielski  mpelczarska@biskupiak.pl  
mgr Aleksander Petkiewicz Historia  apetkiewicz@biskupiak.pl  
mgr Monika Popek Bioetyka mpopek@biskupiak.pl  
mgr Tomasz Popiołek Wychowanie fizyczne  tpopiolek@biskupiak.pl  
mgr Marzena Radecka Bibliotekarz  mradecka@biskupiak.pl  
mgr Jarosław Reczek Wychowanie fizyczne  jreczek@biskupiak.pl  
mgr Grzegorz Rosnau Informatyka  grosnau@biskupiak.pl  
mgr Przemysław Rosowski Historia  prosowski@biskupiak.pl  
ks. dr Grzegorz Różyło Religia  grozylo@biskupiak.pl  
mgr Kamil Szczęch Język angielski  kszczech@biskupiak.pl  
mgr Ewa Szpikowska-Głowacka Fizyka eszpikowska@biskupiak.pl  
mgr Edyta Szuster Wychowanie fzyczne eszuster@biskupiak.pl  
mgr Lidia Szymańska Matematyka  lszymanska@biskupiak.pl  
mgr Jacek Szynkarczuk Religia/Edukacja dla bezpieczeństwa  jszynkarczuk@biskupiak.pl  
mgr Joanna Śliwińska Język hiszpański  jsliwinska@biskupiak.pl  
mgr Łukasz Ścirka Wychowanie fizyczne  lscirka@biskupiak.pl  
mgr Zofia Świnarska Język polski  zswinarska@biskupiak.pl  
ks mgr lic. Paweł Tomaszewski Religia  ptomaszewski@biskupiak.pl  
mgr Marzena Turek Biologia  mturek@biskupiak.pl  
mgr Eliza Urban Język francuski  eurban@biskupiak.pl  
mgr Adam Więcławski Matematyka/Fizyka  awieclawski@biskupiak.pl  
mgr Marcin Wójcik Informatyka/Matematyka  mwojcik@biskupiak.pl  
mgr Joanna Wójtowicz Język polski  jwojtowicz@biskupiak.pl  
mgr Beata Zacharzewska Biologia bzacharzewska@biskupiak.pl  
dr Katarzyna Zagdańska - Dudek Język hiszpański  kzagdanska@biskupiak.pl  
mgr Aleksandra Zakrzewska Język angielski azakrzewska@biskupiak.pl  
dr Dorota Zielińska-Dryl Filozofia/Język polski  dzielinska@biskupiak.pl  www.biskupiak.pl/filozofia
mgr Małgorzata Zimna Wychowanie fizyczne  mzimna@biskupiak.pl  
mgr Renata Ziółkiewicz Wychowanie fizyczne/Taniec  rziolkiewicz@biskupiak.pl  
s. mgr Agata Żerebiec Język polski  azerebiec@biskupiak.pl  

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.