MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW
„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA”
II EDYCJA
OMÓWIENIE WYNIKÓW

 

 

Konkurs odbył się w dniu 19.03.2011 w Biskupiaku.

Do współzawodnictwa przystąpiło 263 uczniów z 56 szkół.

Najwięcej uczestników to uczniowie następujących szkół:

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie: 14 osób

Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie: 12 osób

 

Uczestnikami konkursu byli również uczniowie następujących gimnazjów w Lublinie:
nr 1; 3; 6; 7; 10; 11; 15; 18; 19; 24; 26; Pallotyńskiego; im. Królowej Jadwigi; im. Jana III Sobieskiego; Gimnazjum Śródziemnomorskiego.

Spoza Lublina udział w konkursie wzięli uczniowie z następujących gimnazjów:
Gimn. nr 4 im. KEN w Puławach; nr 2 w Rykach; im. Jana Pawła II w Abramowie; im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim; im. J. Piłsudskiego w Jastkowie; nr 1 w Łęcznej; nr 1 w Świdniku; nr 3 w Świdniku; nr 1 w Lubartowie; nr 1 w Niedrzwicy Dużej; nr 1 w Bychawie; nr 1 w Biłgoraju; nr 4 w Zamościu; im. Św. Ojca Pio w Zamościu; w Trawnikach; w Ostrówku; w Skrobowie; we Frampolu; w Klementowicach; w Garbowie; w Gorajcu; w Trzydniku Dużym; w Józefowie n/Wisłą; w Czernic; w Adamowie; w Grabowcu; w Niemcach ; Szkoły Społecznej im 24 Pułku Ułanów KTE w Kraśniku; Gimn. Sportowego w Kraśniku; w Mętowie; nr 6 w Chełmie; w Siennicy Różanej; w Białej k/Radzynia Podl.; w Krężnicy Jarej; w Łomazach; w Majdanie Sopockim Pierwszym; w Wólce Gościeradowskiej; w Wólce Ratajskiej; w Zakrzówku.

W konkursie można było zdobyć maksymalnie 70 pkt. Osoby, które uzyskały co najmniej 85% punktów możliwych do uzyskania tj. minimum 59 pkt. zdobyły tytuł LAUREATA KONKURSU. Osób tych jest 45, co stanowi ok. 17,1% uczniów, którzy przystąpili do współzawodnictwa.

Wszyscy Laureaci i ich Nauczyciele otrzymają zaproszenia na Galę Laureatów, która odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2011 o godzinie 11.00 w budynku Biskupiaka. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Liczba laureatów, którzy zdobyli określoną ilość punktów:

Ilość punktów:Liczba osób:
67 1
66 2
65 5
64 4
63 5
62 4
61 6
60 8
59 10

Co najmniej 52 pkt. czyli ponad 75% punktów możliwych do uzyskania (łącznie z laureatami) uzyskało 91 osób czyli ok. 34,6% uczestników konkursu.

Uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobry wynik tzn. co najmniej 75 % a mniej niż 85 % (52 – 58 pkt.) oraz ich Nauczyciele otrzymają dyplomy drogą pocztową.

Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom za udział we współzawodnictwie a ich Nauczycielom za zainteresowanie swoich podopiecznych tematyką konkursu.

Pragnę bardzo podziękować wszystkim Nauczycielom z Biskupiaka i innych szkół (gimn. nr 11, 15 i 16 w Lublinie), którzy zechcieli swój wolny czas w sobotnie przedpołudnie poświęcić na pracę w Komisji Nadzorującej.

Justyna Kozysa
————–

Organizator konkursu: XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki w Lublinie

Koordynator konkursu: Justyna Kozysa

Komisja sprawdzająca:

Przewodnicząca: mgr Justyna Kozysa

Z–ca przewodn.: dr Józef Kozysa

Sekretarz: mgr Ewa Szpikowska-Głowacka – XXI LO w Lublinie

Członkowie:

  • mgr Elżbieta Gluza - XXI LO w Lublinie
  • mgr Elwira Kotyra - Gimnazjum nr 15 w Lublinie
  • mgr Elżbieta Wójcik - Gimnazjum nr 11 w Lublinie
  • mgr Maria Nowosad – Gimnazjum nr 16 w Lublinie
  • mgr Barbara Radomska–Kaspruk – Gimnazjum nr 16 w Lublinie
  • mgr Elżbieta Waniowska – Gimnazjum nr 16 w Lublinie

Komisja weryfikacyjna:

  • dr Józef Kozysa
  • mgr Justyna Kozysa
  • mgr Małgorzata Gajewska
  • mgr Dorota Gajda (XXI LO)

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.