Omówienie wyników

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW
„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA” VIII EDYCJA

 

     

Konkurs odbył się w dniu 03. 03. 2018 w Biskupiaku.

Do współzawodnictwa przystąpiło 298 uczniów z 62 szkół.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas gimnazjalnych następujących szkół:

(w kolejności wg liczby uczestników – nazwy szkół na podstawie podanych w zgłoszeniach do konkursu) 

L.p. L. uczest.

Szkoła

1  17  XXX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
2 16   Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
3 13   Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
4 11   Gimnazjum nr3 im. Noblistów Polskich w Świdniku
5 11   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie
6 10   Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie
7 10   Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
8  Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
9  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie
10  Prywatne Gimnazjum im. I. J. Paderewskiego w Lublinie
11  SZKOŁA PODSTAWOWA im. Marii Konopnickiej w Garbowie
12  Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum nr 6 w Lublinie
13  Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie
14  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Lublinie
15  Szkoła Podstawowa nr3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
16  Gimnazjum Publiczne im. Stefana Batorego w Stężycy
17  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach
18  Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie
19  Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
20  Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach( Gimnazjum)
21  Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
22  Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie z oddziałami gimnazjalnymi 
23   Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim
24  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie
25  Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym
26  I Społeczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Zamościu
27  Samorządowe Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie n. Wisłą
28  Szkoła Podstawowa  nr 11 w Chełmie z oddziałami gimnazjalnym 
29  Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce
30  Szkoła Podstawowa w Niemcach
31  Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
32  Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
33  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Puławach
34  Gimnazjum im. SGO „Polesie” w Adamowie
35  Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich  w Radzyniu Podlaskim
36  Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju 
37  Publiczne Gimnazjum w Zarzeczu
38  Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
39  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sosnowicy- Gimnazjum
40  Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy- Bohaterów Armii Krajowej z Odziałami Gimnazjalnymi w Krężycy Jarej
41  Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie
42  XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc mjra Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie
43  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
44  Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie
45  Gimnazjum w Kalinówce 
46  Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
47  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Wólce Ratajskiej
48  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Godziszowie Pierwszym
49  Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie
50  Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Przybysławicach
51  Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Milejowie
52  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie
53  Szkoła Podstawowa nr 2 im Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
54  Szkoła Podstawowa Nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie
55  Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych im. Heleny Babisz
56  Zespół Szkół w Puchaczowie 
57  Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zakrzówku
58  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim
59  Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu
60  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Suchowoli
61  Śródziemnomorska Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Lublinie (Gimnazjum Śródziemnomorskie w Lublinie)
62  Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Ulanie - Majoracie

                                                                                  

 

W konkursie można było zdobyć maksymalnie 70 pkt. Osoby, które uzyskały co najmniej 90% punktów możliwych do uzyskania tj. minimum 63 pkt. zdobyły tytuł LAUREATA KONKURSU. Osób tych jest 49, co stanowi ok. 16 % uczniów, którzy przystąpili do współzawodnictwa.

 

Liczba laureatów, którzy zdobyli określoną ilość punktów:

Liczba

punktów

Liczba 

osób

70 
69 
68 
67 
66 
65 
64 
63  17 

Ilość punktów poszczególnych laureatów i kolejność miejsc zostanie podana w czasie rozdania dyplomów i nagród w dniu 13 kwietnia 2018r.

Wszyscy Laureaci i ich Nauczyciele otrzymają zaproszenia na tę uroczystość.

 

Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli ponad 75% a mniej niż 90% (53 – 62 pkt.) uzyskali bardzo dobry wynik. Uczniowie ci oraz ich Nauczyciele otrzymają dyplomy drogą pocztową.

Wyniki wszystkich uczniów zostaną przesłane do szkół po 13 kwietnia 2018.

 

Serdecznie dziękuję Uczniom za udział we współzawodnictwie a ich Nauczycielom za zainteresowanie swoich podopiecznych tematyką konkursu .

 

Bardzo dziękuję wszystkim Nauczycielom z Biskupiaka, którzy swój wolny czas w sobotnie przedpołudnie poświęcili na pracę w Komisji Nadzorującej.  

Justyna Kozysa

 

Organizator konkursu: XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki w Lublinie

 

Komitet Organizacyjny: 

 

mgr Justyna Kozysa – Przewodnicząca KO i Koordynator Konkursu

dr Józef Kozysa – z–ca Przew. Komitetu Organizacyjnego

mgr Iwona Kowalewska

mgr Marzena Radecka

mgr Grzegorz Rosnau

mgr Łukasz Ścirka

 

Komisja Sprawdzająca:

 

Przewodnicząca:      mgr Justyna Kozysa

Z – ca przewodn.:    dr Józef Kozysa             

Sekretarz:                 mgr Grzegorz Rosnau – XXI LO w Lublinie

Członkowie:              mgr Ewa Szpikowska - Głowacka – XXI LO w Lublinie

                                   mgr Marzena Turek – XXI LO w Lublinie

                                   mgr Elwira Kotyra – Gimnazjum nr 15 w Lublinie

                                   mgr Agnieszka Nowak – Gimn. im. Jana Pawła II w Garbowie

                                   mgr Maria Nowosad – Gimnazjum nr 16 w Lublinie

                                   mgr Barbara Radomska – Kaspruk – Gimn. nr 16 w Lublininie

                                   mgr Sylwester Kuta – Gimnazjum w ZSO nr 2 w Puławach

                                    mgr Wiesława Wiśniewska – ZS Transportowo –Komunikacyjnych w Lublinie 

 

Komisja Weryfikacyjna:       dr Józef Kozysa

                                                 mgr Justyna Kozysa

                                                 mgr Elwira Kotyra

                                                 mgr Ewa Szpikowska - Głowacka

 

Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom, którzy pracowali w Komisji Sprawdzającej i Weryfikacyjnej.

Justyna Kozysa

 

Tegoroczna edycja została objęta:

 

 

HONOROWYM PATRONATEM

LUBELSKIEGO KURATORA

OŚWIATY

HONOROWYM PATRONATEM

PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

                               

Omówienie wyników poprzednich edycji

Omowienie VIII edycji(2017)

Omowienie VII edycji(2016)

Omówienie VI edycji(2015)

Omówienie V edycji(2014)

Omówienie IV edycji(2013)

Omówienie III edycji(2012)

Omówienie II edycji (2011)

Omówienie I edycji (2010)

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.