Osiągnięcia sportowe

Drużyna siatkarek w składzie: Marysia K., Weronika J., Oliwia D., Julia N., Irena M., Helena K., Agnieszka P., Zuzanna P., Dominika Z., Ewelina G., Hania K., zdobyła 3 miejsce w Gimnazjadzie m. Lublin w roku szkolnym 2016/2017. Dziewczęta w finałowych spotkaniach uległy Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr 16.

Gratulujemy !

W rozegranych dnia 04.02.17 Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego uczennica klasy 2gA Anna Stąsik zajęła 2 miejsce w biegu przez płotki. Gratulujemy !

Łukasz Piasecki i Szymon Skrzypek zdobyli mistrzostwo Lublina w drużynowym tenisie stołowym w kategorii gimnazjum ( pokonując w finale 3:2 Gimnazjum nr 7). Dzieki temu już 21 lutego zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z naszego województwa.

 

W dniu 9 Listopada Drużyny Gimnazjum w składzie Elżbieta Kapica, Adam Suraj, Tymoteusz Czukiewski i Krzysztof Suraj  oraz drużyna Liceum reprezentowana przez Weronikę Frączek Mateusza Szysza, Mateusza Markowskiego, Przemka Siedlanowskiego oraz Mikołaja Poleszczuka  zdobyły tytuły wicemistrzów Lublina  w Turnieju szachów drużynowych. Gratulujemy !

Podczas rogrywanych w Adamowie wojewódzkich indywidualnych biegów przełajowych Tomek Klocek ( uczeń klasy 1gB) zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 1500m.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Uczeń klasy pierwszej Gimnazjum- Tomasz Klocek zajął pierwsze miejce w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 1000m z czasem 00:05:33. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Drużyna dziewcząt w składzie: E. Piotrowska, H.Klocek, A.Stąsik, M.Dalmata, J.Pawłowska, I.Mazur, J.Kiciak, K.Urbańska, E.Grondek, I.Grzesiak, O.Kalinowska, M.Smyk-Pupiec,Z. Głuchowska zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich lubelskich Gimnazjów. Zawodniczki rywalizowały w biegu na 100,300,600 m, skoku wzwyż, skoku w dal, pchnięciu kulą, sztafecie 4x100m.  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!

W sobotę 06.02.2016 w hali zespołu szkół elektronicznych odbyły się halowe mistrzostwa województwa juniorów i młodzieżowców, w których wzięła udział uczennica klasy 3gC Ewa Piotrowska.

Zawodniczka skokiem na 150 cm uplasowała się na 3 miejscu.

Gratulujemy !

Po raz kolejny Biskupiak zdominował Biskupiak zdominował Bieg Papieski. Nie tylko ze względu na ilość uczestników ( 75!!!) ale także ilości osób które uplasowały  się na podium !

W każdym z biegów rywalizacja była bardzo zacięta ,  niekiedy o zwysięstwie decydowały ostatnie metry !

W kategorii gimnazjum -dziewczęta 1 miejsce zajęła Helena Klocek, 3 miejsce Ania Stąsik, 5  miejsce Ewa Piotrowska. Wśród chłopców 2 miejsce zajął Maciek Baryła uczeń drugiej klasy gimnazjum.

Wśród licealistek bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Marek, natomiast wsód panów 2 miejsce zajął Grzegorz Klocek ( walka o pierwsze miejsce trwała do odtatnich metrów !) , który tym razem musiał uznać wyższość swojego rywala. 5 miejsce zają uczeń klasy 1 liceum Mateusz Gajur.

Grutulujemy !

  Reprezentacja dziewcząt w składzie: Klocek Helena,  Piotrowska Ewa, Dalmata Magdalena, Grondek Ewelina, Stąsik Anna, Smalec Dorota, Grzesiak Izabela, Urbańska Katarzyna, Dąbrowska Julia, Kasprzyk Maria, Głuchowska Zofia zajęła II miejsce podczas sztafetowych biegów przełajowych. Nasze reprezentantki uległy tylko 16 gimnazjum.

20 października w Lubartowie dziewczęta zmierzą się z najlepszymi drużynami województwa lubelskiego.

III miejsce naszej uczennicy zapewnił skok na wysokości 145 cm.

Bardzo pracowita, ambitna i skromna; tak w trzech słowach można opicać Ewę Piotrowską jedną z czołowych zawodniczek lubelszczyzny ( bo chyba tak już można powiedzieć:)) w skoku wzwyż.

Ewa już poraz drugi w tym roku staneła na podium zawodów o randze wojewódzkiej. Do poprzedniego wicemistrzostwa województwa, dołożyła kolejny sukces: 3 miejsce na Wojewódzkiej Gimnazjadzie w lekkoatletyce, która w tym roku odbyła się w Zamościu.

Wielkie gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów :)

 

Biskupiak ponownie na podium biegów sztafetowych !

Biskupiak na podium VII Biegu Papieskiego !

Gimnazjum dziewczęta:
2 miejsce Helenka Klocek z klasy 1ga
5 miejsce Wiktoria Marek z klasy 3gd
Gimnazjum chłopcy:
4 miejsce Jacek Michnar z klasy 3gc
5 miejsce Krzysztof Radziwiłko z klasy 3gc
Liceum chłopcy:
1 miejsce Grzegorz Klocek z klasy 1b
3 miejsce Michał Kuśmirski z klasy 2a

Gratulujemy!!!

I i II miejsce naszych lekkoatletów podczas wojewódzkich finałów w biegach przełajowych !

II miejsce licealistów podczas sztafetowych biegów przełajowych !

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.