Uczniowie zakwalifikowani do etapu okęgowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 

Rok szkolny 2018/2019

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu polonistycznego


1. Maria Kołodziej
2. Barbara Anna Król
3. Magdalena Maria Bembenek
4. Zofia Małgorzata Ciesielska
5. Marta Niedźwiadek
6. Julia Anna Karolak
7. Wiktoria Rola
8. Dominika Małek
9. Aleksandra Anna Wierucka
10. Sara Aleksandra Cieplińska
11. Jan Jerzy Pędowski
12. Anastazja Maria Lisek
13. Michał Skrzypek
14. Maria Anna Dąbrowska
15. Kacper Piotr Lutomski
16. Aleksandra Makarewicz

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu z języka niemieckiego

1. Wiktoria Bieńko 3ga

2. Krzysztof Kozieł 3ga

3. Anastazja Lisek 3ga

4. Aleksandra Makarewicz 3ga

5. Julia Nazaruk 3ga

6. Grzegorz Ossor 3ga

7. Kornelia Rosińska 3ga

8. Piotr Szabat 3ga

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu z matematyki

 

1. Celiński Kamil

2. Glibowski Filip

3. Kłoczko Katarzyna

4. Kowalczyk Karol Daniel

5. Sidor Jan Wojciech

6. Dziurdzia Mikołaj

7. Giżewska Joanna

8. Lewocki Antoni

9. Dziuba Antoni

10.Madej Łukasz

11.Sebastian Krzysztof Pergała

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu z języka angielskiego

1. Kacper Lutomski

2. Agata Sobczuk

3. Piotr Szabat

4. Małgorzata Zalewska

5. Maciej Cichoń

6. Aleksandra Jóźwiak

7. Julia Karolak

8. Zuzanna Wieczorek

9. Dominik Włodarczyk

10. Dominik Garbacz

11. Agata Pytka

12. Jan Sidor

13. Magdalena Bembenek

14. Sara Cieplińska

15. Olga Czupryn

16. Antoni Dziuba

17. Konrad Kołodczak

18. Piotr Kuchciak

19. Łukasz Madej

20. Wiktoria Rola

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu z chemii


1. Mikołaj Bańkowski
2. Jan Sidor
3. Aleksandra Jóźwiak
4. Antoni Lewocki
5. Dominika Małek

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu z biologii

1. Bembenek Magdalena -3gd

2. Pluta Jowita -3gb

3. Cyranka Julia- 3gb

4. Matysek Maja- 3ga

5. Piaseczna Laura- 3gb

6. Lisek Anastazja – 3ga

7. Dąbrowska Maria- 3gc

8. Głodowicz Zuzanna – 3gb

9. Nazaruk Julia – 3ga

10. Zalewska Małgorzata – 3ga

11. Ciesielska Zofia- 3gd

12. Kozieł Krzysztof- 3ga

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu konkursu języka rosyjskiego:

1) Katarzyna Bogudzińska, kl. 3gc
2) Nikola Chachulska, kl. 3gc
3) Katarzyna Kłoczko, kl. 3gc
4) Zofia Koźlicka, kl. 3gc
5) Emilia Listos, kl. 3gc
6) Angelika Łazańska, kl. 3gc
7) Natalia Wąsik, kl. 3gc

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.