Witajcie na stronie Biskupiaka!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej witryny internetowej.

Mamy nadzieję, że dostępne informacje i materiały pomogą

jak najpełniej zapoznać się z życiem i ofertą naszej szkoły.

 

Aktualności

Informujemy, że świadectwa i aneksy maturalne będą wydawane absolwentom w dniu 30 czerwca br. (piątek) od godz. 9.00 w sali 101

23 czerwca uczniowie naszego liceum i gimnazjum zakończyli rok szkolny. Najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy i informacje o przyznanych stypendiach w trakcie uroczystych spotkań w szkolnej auli. Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkim życzymy bardzo udanych zasłużonych wakacji.

 

Tuż przed końcem roku podsumowujemy nasze dokonania sportowe w trakcie szkolnego Dnia Sportu. Tego dnia wręczone zostały nagrody dla najlepszych szkolnych sportowców, rozegrano finały konkurencji drużynowych i indywidualnych zawodów lekkoatletycznych, także odbyły się mecze nauczycielsko-uczniowskie. Można było sprawdzić się na strzelnicy lub obejrzeć pokaz kowalstwa artystycznego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Długi czerwcowy weekend to idealna okazja by rzucić wszystko i wyjechać w… Pieniny. Jako że do opuszczenia murów szkoły nie trzeba nas długo zachęcać, ochoczo przystaliśmy na takową propozycję i udaliśmy się do Krościenka.

Środa przed końcem roku szkolnego (21 czerwca) była dniem intensywnie sportowym. Już tradycyjnie ponad pięćdziesięcioosobowa grupa pojechała do Obroczy a stamtąd kajakami przepłynęła do Żurawnicy. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów gimnazjum rozpocznie się mszą św. w kaplicy szkolnej 23 czerwca o godzinie 11:00.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla uczniów liceum rozpocznie się mszą św. w kaplicy szkolnej 23 czerwca o godzinie 9:00.

W środę 21 czerwca w szkolnej auli odbyły się projekcje filmowe, bardzo oczekiwane "Biskupiak ma talent" i "Złote Kredy" oraz nowość - konkursy i quizy dla publiczności, a wszystko w niemal wakacyjnej atmosferze. Szkolny przeglądu talentów wygrała Grupia Koszule (Karolina Pastwa, Ania Kolasa, Michał Janik, Wiktor Ignatiew) wykonująca piosenkę "Little Talks", drugie miejsce przypadło duetowi piano (Weronice Figurze i Ignacemu Zającowi) i ich interpretacji "The Entertainer" Scotta Joplina a trzecie - Magdzie i Rozalii Kramek za pięknie odegrany mix melodii filmowych.

14 czerwca 2017 r. odbyło się spotkanie tegorocznych laureatów olimpiad i konkursów artystycznych z przedstawicielami kuratorium i Urzędu Miasta. Bardzo serdecznie gratulujemy dziewięciorgu naszym nagrodzonym gimnazjalistom i licealistom i zapraszamy do galerii zdjęć.

Jak co roku, w czerwcu odbyły sie pokazy chemiczne dla uczniów klas pierwszych liceum i gimnazjum. Doświadczenia chemiczne przeprowadzili uczniowie klas biologiczno-chemicznych i starszych klas gimnazjalnych. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Archiwum aktualności

Kalendarium 

Czerwiec 2017
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.