Witajcie na stronie Biskupiaka!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej witryny internetowej.

Mamy nadzieję, że dostępne informacje i materiały pomogą

jak najpełniej zapoznać się z życiem i ofertą naszej szkoły.

 

Aktualności

UKS Biskupiak organizuje kurs żeglarski. Termin zgłoszeń tylko do 9 marca 2018 r. Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego. Podczas zajęć kursanci zdobywają wiedzę i umiejętności wymagane i sprawdzane na egzaminie - staramy się przekazywać uczestnikom kursu jak najwięcej praktycznych umiejętności niezbędnych do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj

W dniu 2 marca (piątek) organizowany jest wyjazd narciarsko - snowboardowy do Chrzanowa. Zapisy tylko do wtorku 27 lutego - decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje szczegółowe u nauczycieli wf – P.Budzyńskiego i J.Reczka. Zapraszamy !

Dnia 13 lutego 2018 r. 15 uczniów naszego liceum uczestniczyło w kolejnych zajęciach na Uniwersytecie Medycznym w ramach projektu Misja MED. Tym razem zajęcia odbyły się w Katedrze i Zakładzie Chemii Medycznej, gdzie uczniowie pogłębiali swoją wiedzę o witaminach i mieli możliwość wykrywania witaminy C w produktach spożywczych. Kolejne moduły w Zakładzie Chemii Nieorganicznej dotyczyły warsztatu chromatografii oraz wykrywania kationów i anionów.
Tegoroczne ferie trzynastoosobowa grupa uczniów z naszego liceum spędziła w nieco inny sposób niż większość odpoczywających.

Głównym kierunkiem podróży była największa z Wysp Kanaryjskich - Teneryfa.

Początek naszej wyprawy rozpoczął się od zbiórki o barbarzyńskiej porze - 1:00 w nocy. Jednak nieprzespana noc nie pozbawiła nas energii. Wręcz emanowaliśmy radością życia, gdyż chcieliśmy wykorzystać czas odpoczynku do granic możliwości.Czytaj całość

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty uczestniczyli w akcji na rzecz dzieci obciążonych genetycznie, podopiecznych Zakładu Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie kierowanego przez prof. dr. hab. Janusza Kockiego. W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania uczniom wszystkich klas gimnazjalnych oraz klasie 1a, 1d, 1f, 2b, 2d, 2e liceum, wychowawcom i rodzicom za przeprowadzenie zbiórki słodyczy i maskotek dla dzieci.

27 stycznia 2018r. w Kiełczewicach odbył się bal kostiumowy, który był kolejnym wspólnym przedsięwzięciem naszych wolontariuszy oraz opiekunów opiekunów i mieszkanek kiełczewickiego Domu Pomocy Społecznej. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Studniówka 2018 - część I

Studniówka 2018 - część II

Zbiórka uczestników Obozu Zimowego w Zakopanem w dniu 27 stycznia 2018 r. (sobota) o godzienie 8.45 na Placu Zamkowym. Prosimy o punktualne przybycie !

W okresie ferii zimowych sekretariat i księgowość szkoły przyjmują interesantów w godz. 8.00 - 14.00

W dniu 26 stycznia 2018 r. o godzinie 18:00 odbędzie się śródroczne zebranie z rodzicami uczniów klas I i II LO.

Archiwum aktualności

Kalendarium 

Luty 2018
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.