Witajcie na stronie Biskupiaka!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej witryny internetowej.

Mamy nadzieję, że dostępne informacje i materiały pomogą

jak najpełniej zapoznać się z życiem i ofertą naszej szkoły.

 

Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Jakub Narodowiec z klasy 3B, zakwalifikował się do udziału w 49 Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za całą polską reprezentację!

Krystiana Pepłowska z klasy 2C zakwalifikowała się się do ogólnopolskiego finału Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez Civitas Christiana. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

W dniu 10 kwietnia chłopcy z naszego Liceum brali udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Z. S. O. nr 1 w Lublinie. Turniej był rozgrywany na orlku przy Zespole szkół nr 1. Nasz zespół w składzie: Michał Malec, Kamil Gruszka, Grzegorz Klocek, Karol Pawlak, Alan Szewczyk, Bartłomiej Duda, Jacek Michnar, Sławomir Profeta, Mikołaj Poleszczuk oraz Ignacy Szuplewski zajął 2 miejsce.Klasyfikacja końcowa
1. LO nr IV
2. LO nr XXI
3. LO nr II
4. LO nr XIV

Z wielką radością informujemy, że Joanna Frydrych otrzymała tytuł laureata XXIX Olimpiady Filozoficznej. Uczennicy klasy 2c gratulujemy i życzymy rozwijania filozoficznych pasji.

Uczennica Magdalena Wnuk (3D) została laureatką 7 edycji Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Ostatni etap Olimpiady odbył się w dniach 22 - 23.04.2017 w Warszawie. Magdzie serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia na maturze i w dalszej karierze!

Mateusz Szysz z klasy 3B i Dawid Goliszek z klasy 2B uzyskali tytuły finalistów V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Serdecznie gratulujemy!           

Magdalena Kramek (1C) została laureatką tegorocznej XV Olimpiady Znajomości Afryki. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Jakub Narodowiec (3B) został zwycięzcą 63 Olimpiady Chemicznej. Oprócz tego Kuba zgromadził w swoim ręku tytuły: laureata I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w dziedzinie chemii, laureata Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Śląskiej oraz laureata Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Bardzo serdecznie gratulujemy!

W tegorocznej edycji Olimpiady Historycznej Paweł Franczak (1C) zajął 8 miejsce w Polsce i jako jedyny licealista z Lublina zdobył tytuł laureata. Finalistą tej olimpiady został Bartosz Gardziel (2B).
Bardzo serdecznie gratulujemy!

 

Na Święte Dni Triduum Paschalnego oraz na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Chrystusa składamy najlepsze życzenia wszystkim naszym Przyjaciołom i Gościom.

 

Błogosławionych i pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych!

Archiwum aktualności

Kalendarium 

Kwiecień 2017
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.