W ubiegłym tygodniu grupa naszych uczniów, którymi kierował Oskar Rybaczek, kiedyś nasz absolwent, teraz aktor filmowy i teatralny, przedstawiła autorski spektakl „Stracone pokolenie” – obraz młodych ludzi, taki, jakimi oni sami siebie widzą. Serdecznie gratulujemy Oskarowi i jego podopiecznym: Milenie Zdunek i Wiktorii Jurkiewicz (klasa 1C), Agacie Kozieł i Ani Wołos (1D), Filipowi Łukasikowi i Julianowi Czerwińskiemu (2E), Mai Mazurek (3A) oraz Kindze Prokop, Hani Osinowskiej i Michałowi Krzysztofikowi (4C). Zgromadzona publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami, ale o trafności przekazu świadczyła też pełna uwagi cisza podczas spektaklu.
Link do nagrania: https://vimeo.com/1203433242?share=copy&fl=sv&fe=ci