XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Laureaci i finaliści

Nazwa olimpiadyTytułImię i nazwisko uczniaImię i nazwisko opiekunaRok szkolny
Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej FinalistkaJustyna BalickaMichał Baiński2019/2020
XXIV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności FinalistkaZuzanna MałyszaMarzena Turek2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii FinalistaEmilia SrebrnaJustyna Bernat2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”z geografii FinalistaBartosz OpalińskiJustyna Bernat2019/2020
Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy indeks AGH" z matematyki FinalistaPiotr KoprońAdam Więcławski2019/2020
III Ogólnopolska Olimpiada PedagogicznaFinalistaZuzanna LewickaIwona Kowalewska2019/2020
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o RodzinieFinalistaOlga DziedzicMagdalena Kozioł2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiady Przedmiotowej „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"FinalistaMateusz HusakAleksander Petkiewicz2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiady Przedmiotowej „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"FinalistaJan PędowskiPrzemysław Rosowski2019/2020
XLVI Olimpiada HistorycznaFinalistaPaweł FranczakKrzysztof Fiołka2019/2020
XLVI Olimpiada HistorycznaFinalistaMichał BarczakPrzemysław Rosowski2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy indeks AGH" z matematyki FinalistaJan SzydłoPaweł Putowski2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy indeks AGH" z matematyki FinalistaMaciej KowalczykPaweł Putowski2019/2020
XIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy indeks AGH" z matematyki FinalistaKacper RomaniukLidia Szymańska2019/2020
XIV Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie FinalistaAmelia GruchołaGrzegorz Różyło2019/2020
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok BFinalistaDorota ŁukasikKrzysztof Fiołka2019/2020
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok BFinalistaHubert KolasaKrzysztof Fiołka2019/2020
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok BFinalistaMiłosz ŻukKrzysztof Fiołka2019/2020
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A , kategoria PFinalistaNatalia KwiatkowskaMarzena Turek
Krzysztof Fiołka
2019/2020
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A , kategoria EFinalistaNatalia KwiatkowskaKrzysztof Fiołka2019/2020
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o RodzinieFinalistkaJulia DziduchMagdalena Kozioł2019/2020
XVII Olimpiada Znajomości Afryki LaureatMagdalena Kramekks. Paweł Tomaszewski2018 / 2019
XLV Olimpiada HistorycznaLaureatJan PodrazaKrzysztof Fiołka2018 / 2019
XLV Olimpiada HistorycznaLaureatMateusz FrydrychKrzysztof Fiołka2018 / 2019
XLV Olimpiada HistorycznaFinalistaMichał KuźmiczAleksander Petkiewicz2018 / 2019
Olimpiada Przedsiębiorczości i ZarządzaniaFinalistaTomasz KarpińskiTomasz Kurzepa2018 / 2019
Olimpiada Wiedzy EkonomicznejFinalistaTomasz KarpińskiTomasz Kurzepa2018 / 2019
XXXI Olimpiada FilozoficznaLaureatBartłomiej WyszyńskiDorota Zielińska - Dryl2018 / 2019
XII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” z matematykiFinalistaJoanna NużkaPaweł Putowski2018 / 2019
XII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” z matematykiFinalistaMaria DziurdziaAnna Dąbrowska2018 / 2019
XII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” z fizykiLaureatJoanna NużkaAdam Więcławski2018 / 2019
XII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” z fizykiLaureatPrzemysław BieniekAdam Więcławski2018 / 2019
XII Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” z informatykiFinalistaJoanna NużkaGrzegorz Rosnau2018 / 2019
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”FinalistaPiotr HabzaKrzysztof Fiołka2018 / 2019
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”LaureatAdam SygockiKrzysztof Fiołka2018 / 2019
Ogólnopolska Olimpiada PedagogicznaLaureatKinga WichrowskaIwona Kowalewska2018 / 2019
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościLaureatHanna KołodyńskaKrzysztof Fiołka2018 / 2019
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościLaureatWojciech CiszewskiKrzysztof Fiołka2018 / 2019
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościLaureatJonasz ŻukKrzysztof Fiołka2018 / 2019
XVI Olimpiada Znajomości Afryki FinalistaMagdalena Kramekks. Paweł Tomaszewski2017/2018
IV Edycja Olimpiady Wiedzy o MediachLaureatIzabela KierepkaZofia Świnarska2017/2018
XLII Olimpiada ArtystycznaLaureatFranciszek LewockiAgnieszka Mycka
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
2017/2018
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoFinalistaJolanta WójtowiczZofia Świnarska2017/2018
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o RodzinieFinalistaDaria SzelachowskaMagdalena Kozioł2017/2018
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o RodzinieFinalistaKatarzyna WójcikMagdalena Kozioł2017/2018
XLIV Olipiada GeograficznaFinalistaMichał KłębukowskiJózef Kozysa2017/2018
XXX Olimpiada FilozoficznaFinalistaPrzemysław BieniekDorota Zielińska-Dryl2017/2018
XXX Olimpiada FilozoficznaFinalistaBartłomiej WyszyńskiDorota Zielińska-Dryl2017/2018
XLIV Olimpiada HistorycznaFinalistaFranciszek MaciukKrzysztof Fiołka2017/2018
XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - FizykaFinalistaKrystian KosiarskiAdam Więcławski2017/2018
XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - FizykaFinalistaAleksandra KulbakaAdam Więcławski2017/2018
XI XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - InformatykaFinalistaDamian BalińskiMarcin Wójcik2017/2018
XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - FizykaFinalistaMaria DziurdziaEwa Szpikowska- Głowacka2017/2018
Olimpiada Lingwistyki MatematycznejFinalistaMaria DziurdziaAnna Dąbrowska2017/2018
Olimpiada Lingwistyki MatematycznejFinalistaMaria KuśmierczykAnna Dąbrowska
2017/2018
Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie FinalistaMagdalena Skowronekks. Paweł Tomaszewski2017/2018
Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie FinalistaAdrianna Kołodziejks. Paweł Tomaszewski2017/2018
Olimpiada Innowacji Technicznej i WynalazczościFinalistaJonasz ŻukKrzysztof Fiołka2017/2018
Olimpiada Innowacji Technicznej i WynalazczościFinalistaWojciech CiszewskiKrzysztof Fiołka2017/2018
XXX Olimpiada Wiedzy EkonomicznejLaureatMateusz SzyszElżbieta Gluza2016/2017
V Olimpiada Przedsiębiorczości i ZarządzaniaFinalistaMateusz SzyszElżbieta Gluza2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiLaureatMateusz SzyszJanusz Godula2016/2017
V Olimpiada Przedsiębiorczości i ZarządzaniaFinalistaDawid GoliszekElżbieta Gluza2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z chemiiLaureatJakub NarodowiecKatarzyna Ciepłowska2016/2017
LXIII Olimpiady ChemicznejLaureatJakub NarodowiecKatarzyna Ciepłowska2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiLaureatKacper ŁubińskiLidia Szymańska2016/2017
Olimpiada Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą ZawodowąLaureatMagdalena WnukLidia Golba2016/2017
XV Olimpiada Znajomości AfrykiLaureatMagdalena Kramekks. Paweł Tomaszewski2016/2017
XLIII Ogólnopolska Olimpiada HistorycznaFinalistaBartosz GardzielKrzysztof Fiołka2016/2017
XLIII Ogólnopolska Olimpiada HistorycznaLaureatPaweł FranczakPrzemysław Rosowski2016/2017
XXXV Olimpiada Języka ŁacińskiegoLaureatkaJoanna FrydrychAnna Michnar2016/2017
XXIX Olimpiada FilozoficznaLaureatkaJoanna FrydrychDorota Zielińska-Dryl2016/2017
XL Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaJoanna FrydrychEliza Urban2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiLaureatMichał KłębukowskiJózef Kozysa2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiFinalistaKamil KudłaJózef Kozysa2016/2017
X Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiFinalistaKacper ZielińskiJózef Kozysa2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada "Losy Żołnierzy i Dzieje Oręża Polskiego. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za Wolność Waszą i Naszą"LaureatKacper AdamczykKrzysztof Fiołka2016/2017
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościFinalistaKarol SikoraKrzysztof Fiołka2016/2017
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościLaureatDawid GoliszekKrzysztof Fiołka2016/2017
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościLaureatKrzysztof PodstawkaKrzysztof Fiołka2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiLaureatMichalina SadurskaJózef Kozysa2015/2016
XXVI Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistaDorota Przesmyckaks. Paweł Tomaszewski2015/2016
Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiLaureatPaweł BuryJanusz Godula2015/2016
Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z fizykiLaureatPaweł BuryAdam Więcławski2015/2016
Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiLaureatMichał MaciągJózef Kozysa2015/2016
Ogólnopolska Olimpiada " O Diamentowy Indeks AGH" z chemiiLaureatJakub NarodowiecKatarzyna Ciepłowska2015/2016
LXII Olimpiada ChemicznaLaureatJakub NarodowiecKatarzyna Ciepłowska2015/2016
III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejFinalistaKarolina PolakTomasz Kurzepa2015/2016
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o SpołeczeństwieLaureatKarolina PolakTomasz Kurzepa2015/2016
III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie WspółczesnymLaureatKarolina PolakTomasz Kurzepa2015/2016
XLVII Olimpiady Języka RosyjskiegoFinalistaJoanna PańkowskaAnna Marzec2015/2016
XLVII Olimpiady Języka RosyjskiegoFinalistaMichał WilkeAnna Janecka2015/2016
XXVIII Olimpiady FilozoficznejLaureatAleksander TrubiłowiczDorota Zielińska-Dryl2015/2016
39 Olimpiada Języka AngielskiegoFinalistaMarta KorbelJoanna Kornacka2015/2016
XXXIX Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistaJoanna FrydrychEliza Urban2015/2016
XLII Ogólnopolska Olimpiada HistorycznaFinalistaAleksandra KrólKrzysztof Fiołka2015/2016
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościLaureatkaWeronika LebowaMałgorzata Brutkowska2015/2016
IX Edycja Olimpiady Tematycznej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"LaureatMichalina SadurskaAleksander Petkiewicz2015/2016
Ogólnopolska Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Blok B - WynalazczośćLaureatPatrycja StoczkowskaKrzysztof Fiołka2015/2016
XXXI Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaAnna JankowskaMałgorzata Brutkowska2015/2016
XXXIX Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaLidia KonasiukEliza Urban2015/2016
VIII Olimpiada "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"FinalistkaAleksandra KrólKrzysztof Fiołka2014/2015
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejFinalistkaKarolina PolakTomasz Kurzepa2014/2015
XXX Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistkaKlaudia PuchlerzDorota Gajda2014/2015
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościFinalistkaPatrycja StoczkowskaKrzysztof Fiołka2014/2015
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie WspółczesnymFinalistkaJustyna BosekTomasz Kurzepa2014/2015
XII Olimpiada Lingwistyki MatematycznejFinalistaPaweł BuryAnna Dąbrowska2014/2015
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"LaureatAdam CisowskiAdam Więcławski2014/2015
XXXIX Olimpiada ArtystycznaFinalistkaEmma KołodziejekAnna Mizeracka2014/2015
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"LaureatkaMonika KołtunikJanusz Godula2014/2015
39 Olimpiada Języka AngielskiegoFinalistkaMarta KorbelJoanna Kornacka2014/2015
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywności i ŻywieniuFinalistkaWeronika LebowaDorota Gajda2014/2015
LXI Olimpiada ChemicznaFinalistaJakub NarodowiecMałgorzata Adamczyk2014/2015
XXV Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistaMichał Paśnikks. Paweł Tomaszewski2014/2015
XIX Olimpiada Wiedzy o Żywności i ŻywieniuLaureatkaGabriela RękaDorota Gajda2014/2015
XXV Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistaPiotr Szczęsnyks. Paweł Tomaszewski2014/2015
Olimpiada MediewistycznaFinalistkaJustyna BosekKrzysztof Fiołka2013/2014
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiFinalistaOskar BzomaJanusz Godula2013/2014
XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościFinalistkaMagdalena ChoinaDorota Gajda2013/2014
XLIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoFinalistaSzymon KasprowiczZofia Świniarska2013/2014
XLIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoLaureatMaksymilian KuźmiczDanuta Bilińska2013/2014
XLV Olimpiada Języka RosyjskiegoFinalistkaMałgorzata LipskaAnna Marzec2013/2014
XLV Olimpiada Języka RosyjskiegoLaureatMichał MaciągAnna Marzec2013/2014
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z geografiiFinalistaMichał MaciągJózef Kozysa2013/2014
XLV Olimpiada Języka RosyjskiegoLaureatKrzysztof PastuszakAnna Janecka2013/2014
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiFinalistaMichał ProfetaJanusz Godula2013/2014
XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościLaureatGrażyna ŚwitaczDorota Gajda2013/2014
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościFinalistkaJustyna BosekKrzysztof Fiołka2013/2014
XXIX Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistkaAnna JankowskaDorota Gajda2013/2014
XXIX Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaPaweł PizłoDorota Gajda2013/2014
Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościFinalistkaPatrycja PalichlebKrzysztof Fiołka2013/2014
XXXVII Olimpiada ArtystycznaLaureatMichał MalecMaria Korycińska2012/2013
XXXVII Olimpiada ArtystycznaFinalistkaAleksandra SuskaAnna Mizeracka2012/2013
XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościFinalistkaGrażyna ŚwitaczDorota Gajda2012/2013
XXVI Olimpiada Wiedzy EkonomicznejFinalistaMaksymilian KuźmiczElżbieta Gluza2012/2013
XLIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoFinalistaMaksymilian KuźmiczDanuta Bilińska2012/2013
XXV Olimpiada FilozoficznaFinalistaMaksymilian KuźmiczDorota Zielińska-Dryl2012/2013
VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiLaureatkaElżbieta FlisJanusz Godula2012/2013
XIII Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistkaElżbieta Flisks. Rafał Furtak2012/2013
XIII Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistkaKlaudia Dohojdaks. Rafał Furtak2012/2013
XXVIII Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaPaweł PizłoDorota Gajda2012/2013
III Olimpiada Języka HiszpańskiegoLaureatkaMagdalena ChoinaEliza Urban2012/2013
VI Edycja Olimpiady Tematycznej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i Granice Rzeczypospolitej"LaureatPaweł GumieniakKrzysztof Fiołka2012/2013
XLIV Olimpiada Języka RosyjskiegoFinalistkaMałgorzata LipskaAnna Marzec2012/2013
XLIV Olimpiada Języka RosyjskiegoLaureatMichał DudzińskiAnna Janecka2012/2013
XVI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościLaureatkaBarbara KubinowskaDorota Gajda2011/2012
VII Olimpiada PrzedsiębiorczościLaureatWacław KlocekElżbieta Gluza2011/2012
XXIV Olimpiada FilozoficznaLaureatKrzysztof SądeckiDorota Zielińska-Dryl2011/2012
XXXVIII Olimpiada GeograficznaLaureatkaMonika IżewskaJózef Kozysa2011/2012
XLIII Olimpiada Języka RosyjskiegoLaureatkaJulia JarowiczAnna Janecka2011/2012
X Olimpiada Lingwistyki MatematycznejLaureatPiotr BobołowiczAnna Dąbrowska
Zofia Świniarska
2011/2012
XXXV Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaJagoda NykielEliza Urban2011/2012
XXXV Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistaJan NowosadEliza Urban2011/2012
XXXV Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaMilena SadurskaEliza Urban2011/2012
XXXV Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaAleksandra BatorEliza Urban2011/2012
XXXV Olimpiada Języka FrancuskiegoFinalistkaAleksandra ZimeckaEliza Urban2011/2012
XVI Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościFinalistkaKlara StasiukiewiczDorota Gajda2011/2012
XII Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistkaElżbieta Flisks. Grzegorz Strug2011/2012
X Olimpiada Lingwistyki MatematycznejFinalistaSzymon MajewskiAnna Dąbrowska
Zofia Świniarska
2011/2012
XXIV Olimpiada FilozoficznaFinalistaKrzysztof SękowskiDorota Zielińska-Dryl2011/2012
XXXVIII Olimpiada GeograficznaFinalistaMaksymilian KuźmiczJózef Kozysa2011/2012
XLIII Olimpiada Języka RosyjskiegoFinalistaMichał DudzińskiAnna Janecka2011/2012
XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaMateusz ŁobaczDorota Gajda2011/2012
XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistkaBarbara WłosekDorota Gajda2011/2012
XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejLaureatDominik StarczewskiDorota Gajda2011/2012
V Olimpiada Tematyczna "Losy Żołnierzy i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864. Za Wolność Waszą i Naszą"LaureatPaweł GumieniakKrzysztof Fiołka2011/2012
XXXVII Ogólnopolska Olimpiada HistorycznaLaureatMateusz KosonowskiKrzysztof Fiołka2010/2011
V Olimpiada MediewistycznaLaureatMateusz KosonowskiKrzysztof Fiołka2010/2011
XXIII Ogólnopolska Olimpiada FilozoficznaLaureatkaJoanna ŻytekDorota Zielińska-Dryl2010/2011
XXXVII Ogólnopolska Olimpiada GeograficznaLaureatGabriel StachuraJózef Kozysa2010/2011
IV Ogolnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematykiLaureatŁukasz TurczyńskiJanusz Godula2010/2011
XVI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościFinalistaKarol KrawiecDorota Gajda2010/2011
VI Ogólnopolska Olimpiada PrzedsiębiorczośćiFinalistaWacław KlocekElżbieta Gluza2010/2011
Olimpiada Wiedzy na temat Planowania i Zarządzania Karierą ZawodowąLaureatAgata WasilewiczLidia Golba2010/2011
XXVI Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaMaciej KoziołDorota Gajda2010/2011
XXVI Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaPiotr FijołekDorota Gajda2010/2011
XXI Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistaSzymon Majewskiks. Grzegorz Strug2010/2011
XIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o ŻywieniuLaureatKarol KrawiecDorota Gajda2009/2010
X Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"LaureatMateusz KosonowskiKrzysztof Fiołka2009/2010
XIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o ŻywieniuFinalistkaMałgorzata DrwalDorota Gajda2009/2010
LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymFinalistaKrzysztof RaganowiczKrzysztof Fiołka2009/2010
X Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"FinalistkaKinga BogusiewiczKrzysztof Fiołka2009/2010
IV Olimpiada MediewistycznaFinalistaMateusz KosonowskiKrzysztof Fiołka2009/2010
XX Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistkaKinga Bogusiewiczks. Grzegorz Strug2009/2010
XX Olimpiada Teologii KatolickiejFinalistkaJagoda Nykielks. Grzegorz Strug2009/2010
XXXVI Olimpiada GeograficznaFinalistaGabriel StachuraJózef Kozysa2009/2010
XXV Olimpiada Wiedzy EkologicznejFinalistaMaciej KoziołDorota Gajda2009/2010
XXXVI Olimpiada GeograficznaFinalistkaMonika IżewskaJózef Kozysa2009/2010