XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Czerwiec! Czekamy na wakacje!

26 czerwca 2026 r.

Czerwiec w internacie rozpoczął się wyjazdami na wycieczki szkolne. Wielu wychowanków po kilkudniowym wypoczynku starało się poświęcić czas na naukę, aby zakończyć rok z jak najbardziej satysfakcjonującymi ocenami.

W internacie również przygotowywaliśmy się do zakończenia roku. Odbyła się Msza św. szkolna, której oprawę przygotowali wychowankowie internatu. Samorząd zorganizował zabawę integracyjną z okazji dnia dziecka – wszyscy wychowankowie otrzymali z tej okazji słodycze. Wychowawcy organizowali dla swoich grup różne zajęcia integrujące i relaksujące.

Na zakończenie roku jak zwykle odbyło się spotkanie przy grillu. P. kierownik i wychowawcy podziękowali za miniony rok szkolny. Rozdane zostały nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla wychowanków, ale młodzież doceniła również swoich wychowawców. Podsumowany został tez konkurs czystości – w tym półroczu najczyściejsze pokoje to 423, 431 i 424. Gratulacje.

Dziś młodzież odbierze świadectwa, spakuje swoje rzeczy i pożegna się z nami na dwa miesiące!

Życzymy wspaniałych wakacji!