XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

HELPsterzy w Pliszczynie

25 października 2019 r.
HELPsterzy w Pliszczynie

W dniach 27-28 września Pliszczyn nawiedziła grupa pozytywnych, uśmiechniętych, gotowych do działania osób. Pracowali, szkolili się, śmiali, śpiewali… Tak to byliśmy my- szkolni HELPsterzy. Przez te dwa dni mieliśmy okazję aby się zintegrować, poznać, rozwinąć swoje zainteresowania i odkryć nowe zdolności oraz zaplanować plan działania na najbliższy rok szkolny.

Pierwszego dnia odbyły się ponadprzeciętne zajęcia integracyjne i warsztaty z komunikacji, kreatywności i współpracy poprowadzone przez naszych HELPsterów- Maturzystów. Z ogromną radością wprowadzili oni młodszych kolegów w helpsterskie szeregi oraz podzielili się swoim doświadczeniem. Wierzcie lub nie, ale działo się!
Niespodzianką dla wszystkich były odwiedziny naszych helpsterskich absolwentów. Opowiedzieli nam o swoim działaniu w poprzednich latach i zostawili z dawką pozytywnej energii oraz motywacji. Bardzo im za to dziękujemy!
Kolejny dzień, choć pracowity, dzięki różnorodnym pomysłom, przyniósł oczekiwany efekt- plan pracy na ten rok został opracowany. Jesteście ciekawi co się szykuje i kim są nowi HELPsterzy? Zapraszamy do śledzenia naszej strony, aby być na bieżąco z helpsterskimi newsami.

I do zobaczenia na szkolnym korytarzu!