XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Trzy 3 miejsca w Licealiadzie z pływania!

27 listopada 2021 r.

26 listopada odbyły się zawody w pływaniu rozgrywane w ramach Współzawodnictwa Sportowego m. Lublin. Drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Śliczniak, Agata Pytka, Karolina Polkowska, Magdalena Mituła, Marysia Pogoda, Otylia Kościołek wywalczyły 3 miejsce w sztafecie 6x25m stylem dowolnym oraz 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt , ponadto Otylia Kościołek z klasy 1D zajęła 3 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym. Bardzo blisko podium była również Magdalena Mituła z klasy 3D, której do brązowego medalu zabrakło 38 setnych sekundy ! Drużyna chłopców uplasowała się na 4 miejscu. Wszystkie wyniki naszych zawodników można zobaczyć tu:http://live.livetiming.pl/bujak/2021/11_26_lublin/wyniki.pdf.