W najbliższy piątek 26 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Porządek zakończenia roku szkolnego:
godz. 9.00 – Msza święta w kaplicy szkolnej godz. 10.00 – podsumowanie roku nauki w auli godz. 11.00 – spotkania z wychowawcami