W ostatnim tygodniu szkoły swoje podsumowanie roku przygotował Samorząd Uczniowski. Wróciła dawna tradycja wręczania złotych kred nauczycielom nominowanym i wybranym głosami uczniów. W różnych kategoriach, min. „najbardziej pomocny nauczyciel”, „nauczyciel z najlepszym poczuciem humoru”, „najbardziej kreatywny”, „z największą pasją”, „nauczyciel roku”, zostały wręczone prawie Oskarowe statuetki i dyplomy, a całość sympatycznego spotkania uzupełniła sonda szkolna i życzenia udanych wakacji.