XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

Zebranie

7 stycznia 2020 r.

W dniu 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące I semestr. UWAGA! W dniu zebrania ilość miejsc parkingowych będzie bardzo ograniczona. Bardzo prosimy Rodziców naszych uczniów o parkowanie samochodów poza terenem szkoły. Zbyt duża ilość pojazdów doprowadzi do zablokowania wyjazdu. Zabronione jest parkowanie na drodze pożarowej oraz trawnikach.

Czytaj całość

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

6 stycznia 2020 r.

Do II etapu XXVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zakwalifikował się Konrad Kołodczak z klasy 1gA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

Życzenia

24 grudnia 2019 r.

Radosnych i pełnych pokoju Świąt Narodzenia Pańskiego oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020! Niech tajemnica Wcielenia Syna Bożego będzie źródłem światła, mocy i pokoju dla wszystkich, którzy  odwiedzają stronę naszej szkoły.

Czytaj całość

Świąteczne kolędowanie

22 grudnia 2019 r.

Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia w Biskupiaku zabrzmiały tradycyjne kolędy i pastorałki. Sala gimnastyczna była pełna po brzegi, a uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci, każdy wg swoich chęci i […]

Czytaj całość

XLVI Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

21 grudnia 2019 r.

Uczniowie klasy 2G: Emilia Srebrna i Bartosz Opaliński zakwalifikowali się do udziału w II etapie XLVI Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość