XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

O Kolumbii po hiszpańsku

10 lutego 2020 r.

10 lutego 2020 r. grupy hiszpańskie gościły wykładowcę Hispanistyki KUL- dr Piotra Wasilewskiego oraz studenta tegoż kierunku- Duvana Rodrigueza. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat różnic w języku hiszpańskim, jak również […]

Czytaj całość

III Ogólnopolska Olimpiada Pedagogiczna Edukacja-wychowanie-pomoc

10 lutego 2020 r.

Miło nam poinformować, że uczennice naszego liceum, Zuzanna Lewicka z klasy ID i Olga Dziedzic z klasy IID zakwalifikowały się do drugiego etapu olimpiady pedagogicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj całość

REFLEKTury

7 lutego 2020 r.

W szkolnej auli zaprezentowali się członkowie kółka teatralnego z wymyślonymi i odegranymi przez siebie etiudami scenicznymi. Etiudy, pod zbiorczym tytułem „REFLEKTury”, były wariacjami lektur szkolnych twórczo przetworzonych na komediowe scenki […]

Czytaj całość

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

2 lutego 2020 r.

Z przyjemnością informujemy, że Emilia Srebrna z klasy 2G zakwalifikowała się do drugiego etapu XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

Studniówka

31 stycznia 2020 r.

W menu Dla ucznia zostały dodane informacje dotyczące studniówki. Osoby zainteresowane proszę o zapoznanie się z zamieszczonymi dokumentami.  

Czytaj całość