XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

5 marca 2020 r.

Julia Dziduch i Olga Dziedzic z klasy 2D zakwalifikowały się do trzeciego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

2 marca 2020 r.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Amelia Gruchoła z klasy 2A  zakwalifikowała się do finału XIV edycji Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

XIII Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

1 marca 2020 r.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Emilia Srebrna oraz Bartosz Opaliński z klasy 2G  zakwalifikowali się do trzeciego etapu XIII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

Dzień Historyka

1 marca 2020 r.

Czy można poczuć zapach ogrodu lub usłyszeć śmiech bawiących się ludzi, patrząc na starą fotografię? Okazuje się, że w pracy historyka niezbędna jest wyobraźnia, która pozwala wczuć się w klimat […]

Czytaj całość

Akcja na rzecz dzieci z chorobami genetycznymi

27 lutego 2020 r.

W imieniu organizatorów akcji na rzecz dzieci z chorobami genetycznymi składamy serdeczne podziękowania wszystkim klasom, indywidualnym uczniom , nauczycielom i rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę słodyczy i maskotek. Dzięki […]

Czytaj całość