XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

Wigilia internacka

10 stycznia 2020 r.

19 grudnia cała wspólnota internatu uczestniczyła we wspólnej wigilii, która miała miejsce na szkolnej stołówce. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem przedstawicieli Samorządu internatu. Życzenia dla zgromadzonych  i ich najbliższych wygłosiła również […]

Czytaj całość

XIII Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii

9 stycznia 2020 r.

Do drugiego etapu XIII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii zakwalifikowali się Emilia Srebrna i Bartosz Opaliński z klasy 2G oraz Filip Markiewicz i Antoni Joński z klasy 1gF. […]

Czytaj całość

Zebranie

7 stycznia 2020 r.

W dniu 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące I semestr. UWAGA! W dniu zebrania ilość miejsc parkingowych będzie bardzo ograniczona. Bardzo prosimy Rodziców naszych uczniów o parkowanie samochodów poza terenem szkoły. Zbyt duża ilość pojazdów doprowadzi do zablokowania wyjazdu. Zabronione jest parkowanie na drodze pożarowej oraz trawnikach.

Czytaj całość

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

6 stycznia 2020 r.

Do II etapu XXVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zakwalifikował się Konrad Kołodczak z klasy 1gA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość

Życzenia

24 grudnia 2019 r.

Radosnych i pełnych pokoju Świąt Narodzenia Pańskiego oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020! Niech tajemnica Wcielenia Syna Bożego będzie źródłem światła, mocy i pokoju dla wszystkich, którzy  odwiedzają stronę naszej szkoły.

Czytaj całość