XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

Ogólnopolski konkurs „Las maravillas de España y del mundo hispano”

18 czerwca 2022 r.

Patrycja Słomka, uczennica klasy 1D, zdobyła wyróżnienie za swoją pracę w ogólnopolskim konkursie „Las maravillas de España y del mundo hispano” 2022, organizowanym przez IX LO w Lublinie.

Czytaj całość

Konkurs matematyczny „Rok przed maturą”

14 czerwca 2022 r.

Serdecznie gratulujemy Jakubowi Kwaśniakowi (3e) wyróżnia w konkursie matematycznym „Rok przed maturą”. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował również Tymoteusz Korab (3d).

Czytaj całość

Sokół w natarciu

12 czerwca 2022 r.

Nie każda pogoda jest przyjemna, ale na pewno każda jest taktyczna… W pierwszy czerwcowy weekend najlepiej przekonać się o tym mogli członkowie Towarzystwa Gimnastycznego Sokół, podczas szkolenia prowadzonego przez instruktorów […]

Czytaj całość

V Ogólnopolska Olimpiada Pedagogiczna Edukacja – Wychowanie – Pomoc

9 czerwca 2022 r.

Z radością informujemy, że uczennice klasy IIIC, Zuzanna Bieniek, Zuzanna Kurys, Karolina Płudowska i Zuzanna Poleszak, uzyskały tytuły finalistek V Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj całość

BiskOn – edycja 3.

8 czerwca 2022 r.

3. edycja BiskON-u była niejaką nowością dla uczniów pierwszych i drugich klas, ale nie ograniczyło to zabawy – gra terenowa, planszówki, muzyka i taniec, kawiarenka, warsztaty z debat oksfordzkich i […]

Czytaj całość