XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

Aktualności

Potwierdzenie kontynuacji zamieszkania

7 maja 2020 r.

Drodzy wychowankowie! Informujemy o konieczności złożenia przez rodziców potwierdzenia woli kontynuacji zamieszkania w internacie na kolejny rok szkolny w nieprzekraczalnym terminie do 15.06 2020 roku. Wnioski prosimy przysyłać na adres […]

Czytaj całość

XIII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

7 maja 2020 r.

Jan Szydło (3B), Maciej Kowalczyk (3B), Kacper Romaniuk (3E), Piotr Koproń (2B) zostali finalistami III stopnia XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki. Serdecznie gratulujemy !

Czytaj całość

XIII Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa ,,Losy Żołnierza i dzieje oręża Polskiego”

6 maja 2020 r.

Z przyjemnością informujemy, że tytuł finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej ,,Losy Żołnierza i dzieje oręża Polskiego” otrzymali Jan Pędowski z klasy 1gC i Mateusz Husak z 1C. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Czytaj całość

XLVI Olimpiada Historyczna

6 maja 2020 r.

Z przyjemnością informujemy, że tytuł finalisty XLVI Olimpiady Historycznej uzyskali uczniowie Paweł Franczak z klasy 3C i Michał Barczak z 1gC. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Czytaj całość

VIII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

5 maja 2020 r.

Wiktoria Rabińska (2D) i Piotr Koproń (2B) zostali finalistami VIII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Piotrek uzyskał najlepszy wynik na etapie szkolnym w Polsce. Gratulujemy !

Czytaj całość